Ochrana dat

To největší bohatství vaší firmy není uložené v trezoru, ale na discích. Tím největším bohatstvím jsou totiž v dnešní době data a informace. Neřešíte-li zálohu a archivaci dat, stačí jediná havárie hardware a v ohoržení je samotná existence vaší firmy.

I přesto existuje spousta firem, které stále nezálohují, a také spousta společností, které sice data zálohují, ale neefektivně, nesprávně, laicky.

Řešte ochranu dat profesionálně! Zajistíme pro vás zálohování a archivaci fyzických, virtuálních serverů, aplikací i pracovních stanic. Využíváme systém IBM Spectrum Protect a hledáme vždy to nejlepší a finančně nejefektivnější řešení.

K tomu nám napomáhá využívání takzvaných inkrementálních záloh - kdy systém zálohuje jen přírůstek dat a nikoli opět všechna data - a také hierarchické archivy, které disponují úložišti s různými rychlostmi, na která se data ukládají podle frekvence využívání. To znamená, že málo používaná data jsou uložená na pomalých (a levných) nosičích, často používaná data pak na rychlých (ale také výrazně dražších) médiích. 

Chraňte svá data - zálohujte a archivujte. Myslete ale i na efektivitu řešení, které nakonec zvolíte. My vám pomůžeme najít tu nejlepší variantu.